PROGRAM SZKOLEŃ SDI (SCUBA DIVING INTERNATIONAL)

 

Scuba Diving International SDI to osobny pion szkoleniowy nurkowania rekreacyjnego powstały i wyrosły z sukcesu szkoleniowego Technical Diving International TDI.
Rekreacyjny program szkoleniowy SDI powstał w 1999r. Program ten zawiera wszystkie najlepsze doświadczenia instruktorów nurkowania technicznego, by również jak najefektywniej i najbezpieczniej wyszkolić płetwonurków rekreacyjnych.

Kursy nurkowania prowadzone zgodnie ze standardami SDI dzielą się na trzy sesje: teoretyczną, basenową oraz zajęcia na wodach otwartych. Ich zaletą jest bardzo nowoczesne podejście do nurkowania. SDI jako pierwsza wprowadziła do systemu szkolenia zajęcia z obsługi komputerów nurkowych. Niezwykle atrakcyjne są także materiały szkoleniowe, wszystkie w języku polskim. Nurkowanie jest ciągle zmieniającą się dyscypliną sportu. SDI należy do federacji, które trafnie za tymi zmianami podążają. Poznaj naszą pasję, spotkajmy się na kursach nurkowania SDI. 

 

Szczegółowe informacje na temat poszczególnych specjalizacji i stopni szkoleniowych znajdziesz wybierając odpowiednią pozycję z lewego menu serwisu.